Szukaj

W miniony weekend pierwsza drużyna GKS Zio-Max Nowiny rozegrała mecz na boisku lidera IV ligi świętokrzyskiej – Staru Starachowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1.  – Bardzo niefortunnie ułożyło się to spotkanie. Sytuacja z czerwoną kartką i straconą bramką już w szóstej minucie meczu nie spowodowała w chłopakach przysłowiowego podcięcia skrzydeł. W wielu fragmentach meczu prowadziliśmy grę i dążyliśmy do wyrównania. Ryzyko i większe otwarcie się w drugiej połowie kosztowało nas dwie bramki. Mogę być dumny z drużyny za postawę i jestem pełen optymizmu przed dalszą częścią sezonu. – mówi prezes klubu Przemysław Cichoń.

Swoje zmagania rozpoczęły również grupy młodzieżowe. Poniżej przedstawiamy wyniki: